Plastik Kuşkonmaz Nedir ?

PLASTİK KUŞKONMAZ NEDİR ?
Kuşların konarak veya yuvalanarak dışkıları ile oluşturdukları görsel kirlilik, malzeme deformasyonu ile ve taşıdıkları hastalıkları yaşam alanlarımızdan uzak tutmak için kullanabileceğiniz plastik kuş konmaz bariyeridir. Güvercin, karga, martı, saksağan gibi iri kuşların yanı sıra sık diken ve çubuk sayısı sayesinde sığırcık, serçe gibi küçük kuşlarda da etkilidir. Şeffaf olduğundan kullanıldığı yerde kamufle olur ve böylece mimari estetigi bozmaz. Doğa şartlarının deformasyonuna dayanıklıdır, ilk günkü gibi kalır ve yıllarca kullanılabilir. Kuşların konmasının veya yuvalanmasının istenmediği her türlü alanda kullanılabilir.PLASTİK KUŞKONMAZ MODEL ÖZELLİKLERİ


check Uygulandığı yüzeye kuşların konmasını engeller.

check Saydam polikarbon malzemeden üretilmiştir.

check UV katkılıdır; güneş ışınlarından etkilenmez. Bu malzeme otomotiv, beyaz eşya, tıbbi cihaz üretiminde de kullanılan özel bir malzemedir.

check Yüksek rüzgar ve kar yüklerine dayanıklıdır. En zor tabiat şartlarına; fırtınalara, doluya, kar ve buzlanmaya maruz kalırlar.

check Bu koşullar altında, plastik kuş konmaz kırılmaya karşı dayanıklıdır ve kışın soğuğundan yazın sıcağına,yüksek ısı değişimlerine rahatlıkla uyum sağlarlar.

check Kendi kendine bedelini öder , Bina ve Cam temizliği yapmanıza gerek kalmaz.

check AG ( Alçak Gerilim ) , OG ( Orta Gerilim ) , YG ( Yüksek Gerilim ) Hatlarında kullanıma %100 Elverişlidir.

check Çevre dostudur. Kuşlara ve diğer canlılara zarar vermez.

check  İnsan sağlığına yararlı olucak biçimde üretilmiştir. Bakterileri vb yaşam alanlarından uzak tutar.

check Uzun ömürlüdür. Yalıtkandır. Estetiktir ve esnek yapıya sahiptir.

1 yorum:

  1. Merhabalar , gemilerimizde plastik kuşkonmaz ürünü kullanabilir miyiz ?

    YanıtlayınSil